Купити речі секонд-хенд

Як правило, під словами «секонд-хенд» у більшості випадків мають на увазі одяг, насправді нею він не обмежується. Власне саме слово прийшло до нас з англійської, де воно є аналогом нашого «б / у». Тобто цим терміном позначаються всі речі, які були у вжитку, а не тільки одяг. Сюди можна віднести сумки, рюкзаки, іграшки, тремпеля та інші товари.

У чому криється вигода?

Секонд-хенд магазини досить популярні в наш час, і причина такої популярності криється не тільки в дешевих цінах, які вони можуть запропонувати, але і у високій якості, пропонованої продукції.

Справа в тому, що средненістатістіческій європеєць має більш високий рівень доходу, ніж наші співвітчизники, відповідно, він здатний дозволити собі покупку якісних речей. Більш того, в Європі покупка дешевих і низькоякісних речей вважається поганим тоном, не кажучи про те, що зробити це досить складно. Справа в тому, що європейське законодавство висуває певні вимоги до якості продукції. Це дотримання технології, відсутність шкоди здоров'ю та інше. І це не просто слова, в країнах Європейського Союзу (ЄС) дуже педантично ставляться подібних речей, і навіть імпортована продукція піддається ретельній перевірці на відповідність держстандартам.

Звичайно, наслідком подібних меря є зростання ціни товару, але європейці можуть це дозволити собі, як можуть дозволити регулярну заміну.

Напевно у вас виникло закономірне питання: якщо все товари мають високу якість, то чому їх віддають? Тут важливу роль відіграє європейський менталітет, який, почасти, схожий на наш: викидати хорошу річ - це неправильно. Але, на відміну від нас, вони не прагнуть немов гоголівські Плюшкін зберігати всі непотрібні їм «скарби» в очікування того дня коли все це стане в нагоді. Вони з легкістю розлучаються з цими речам, коли знають, що вони послужать комусь ще. При цьому дуже часто віддаються майже нові речі, які практично не використовувалися.

Таким чином, сьогодні в можна знайти не тільки гарний одяг, але і безліч інших корисних речей. Головне при цьому вибрати хороший стоковий магазин, який працює тільки з перевіреними і надійними європейськими компаніями постачальниками. Саме таким є магазин «Buy & Sell». Ми співпрацюємо тільки з великими постачальниками, які відповідають за якість наданого товару. Кожна річ проходить ретельне сортування і в підсумку ми отримуємо тільки корисні речі в хорошому стані.

Читать полностью