Купити взуття секонд-хенд

Терпіння, терпіння і знову терпіння, ви не втомилися від цього? Чому ми з року в рік продовжуємо терпіти некомфортно взуття? Звичайно, хтось скаже, але ж по-справжньому гарне і якісне взуття коштує набагато більше, з значить і дозволити собі її можуть не всі. І це вірно, хороша, зроблена з якісних і надійних матеріалів взуття не тільки здатна прослужити не один сезон, але і бути при цьому дуже комфортною і красивою. Хороший виробник, який поважає свого клієнта і ратує за імідж свого продукту, намагається вкладати гроші в розробку нових матеріалів, а також в поліпшення дизайну і форми, поступово підвищуючи комфортність своєї продукції. Якість і зносостійкість такої обувки може дати велику фору своїм низькопробним аналогам.

Ось тільки ціна у неї аж надто кусається, тому доводиться купувати, тому багато хто воліє купувати менш якісні, але зате більш дешеві варіанти - це фатальна помилка. Низькоякісні товари взуттєвої промисловості, що масово заповнюють ринки і прилавки нерозбірливих магазинів, не тільки не прослужать довго, але і можуть бути небезпечними. Їх тривалий носіння може викликати артрити і ревматіти і інші неприємні наслідки. І це при тому, що в фінансовому плані їх покупка теж не цілком виправдана, емоційний порив заощадити, змушує купувати нові товари кожен року, так низька якість, тягне за собою недовговічність.

Але що ж тоді робити, адже покупка дійсно хорошою і красивою обувки може бути неможлива в даний момент, а ходити в чомусь потрібно. Вихід, звичайно ж, є - це взуття секонд хенд.

Секонд-хенд: за і проти

У даного явища є як прихильники, так і противники. Останні, до слова, уникають покупки речей з секонд-хенду саме через те, що ті були у вжитку. Але тут важливо знати тонкощі роботи даного бізнесу.

По-перше, не всі речі в стокових магазинах мають статус б / у. Дивно, правда? У Європі та США багато серйозних магазини здають новий одяг. Навіщо вони це роблять? Все дуже просто, як правило, це так званий неліквід, тобто ті речі, які продати буде неможливо. Перш за все це моделі з минулих сезонів, саме на них оголошуються небувалі розпродажі перед тим як з'являться речі з нового сезону. А ось те що не вдалося продати віддають в компанії займаються реалізацією одягу та взуття, що були у вжитку. Хтось може буде здивований, хтось шоковані, але серед них можна зустріти справжні діаманти в взуттєвої сфері - річ з колекцій знаменитих модельєрів. Але дізнатися їх буде складно, адже ніяких лейблів і ярликів на таких речах не залишається, їх повністю зрізують. На жаль, така позиція самих модельєрів, які не хочуть, щоб їх бренд втратив свою репутацію.

По-друге, таке взуття віддається європейцями може теж може бути абсолютно нової. Нашим співвітчизникам, які носять свої речі «до останнього», важко уявити, що хтось погодитися віддати нову річ. Але європейці не бачать в цьому нічого надприродного. Вони мають хороший достаток, що дозволяє їм не чекаючи поки одяг остаточно продірявиться, що б купити нову. Більшість європейців йдуть в ногу з модою, купуючи нові речі зі зміною моди. При цьому стара пара туфель буде припадати пилом у комірчині або шафі, бо просто так викинути хорошу річ - це не в їх дусі. Але вони майже завжди відгукуються на пропозицію позбудеться від старих речей, якщо вони будуть служити вірою і правдою новим господарям, а не закінчать своє життя на смітнику.

Саме тому взуття секонд хенд буде відмінних капіталовкладенням, адже вона не тільки має низьку ціну, але також і високу якість.

Читать полностью

Товарів не знайдено...