Купити чоловічий одяг секонд-хенд

Уважна людина, неодмінно помітить, що покупцями стокових магазинів типу секонд-хенд одягу стають не тільки люди з низьким соціальним або матеріальним становищем, ної і ті хто хто має достаток середній і вище? І тоді у таких уважних відвідувачів виникає закономірне питання: чому? Адже дійсно дивно, чому людина, яка може дозволити собі нову річ, купує б / у?

По-перше, людина яка змогла досягти фінансового успіху своїми силами як ніхто інший розуміє ціну грошей. Він не стане бездумно витрачати гроші, коли стоковий інтернет-магазин може запропонувати чудову альтернативу. Звичайно ж, мова йде про брендових речах, вартість в рази нижча за ту, що можна побачити на ціннику в якомусь бутику.

Хоча у багатьох тут вознінет цілком закономірне питання: чому ця альтернатива буде рівноцінною нової речі? Щоб відповісти на нього, варто розібратися в тому як ті чи інші речі потрапляють в стокові магазини.

Звідки береться чоловічий одяг секонд-хенд?

Приватні пожертвування

Дивно, але для кого-то навіть сам факт того, що хтось може безоплатно віддати хорошу річ здається неймовірним. Наші співвітчизники вже давно звикли носити речі до тих пір поки вони сильно ісхудятся. Але в Європі і США добробуту середньостатистичних громадян досить високо, вони без особливих проблем можуть дозволити собі оновлювати свій гардероб кожен сезон. У той же час старі наряди лежать без діла. Хтось із викидає, але більшість вельми дбайливо ставиться до своїх речей, вважаючи, що викидати добротну і практично новою (деякі наряди одягалися всього пару раз) - це верх нерозсудливості і марнотратства. Тому люди дуже часто відгукуються на пропозиції приватних компаній або благодійних організацій, що пропонують віддати непотрібні речі, які зможуть носити інші.

Магазинна збірка

Ще більш неймовірним може здатися той факт, що частина речей сконд-хенд може становити новий товар прийшов з полиць магазинів. Проте це факт. Чому магазини займаються здачею нового товару? Перш за все тому, що товар цей є нелеквіди і продати його вже неможливо. Як правило, це колекції минулих сезонів, в фірмових бутиках. Це ринкові торговці можуть з року в рік продавати один і той же товар з великою ймовірність, що його все-таки куплять, а в європейських магазинах це нонсенс.

Тут важливо розуміти, що магазинна збірка може бути різною, одні здають товар як є, інші ж, щоб не поривати авторитет бренду геть зрізають ярлики і лейби, щоб ніхто не зміг визначити до якого бренду він належить. Дуже часто серед такого одягу можуть зустрічатися моделі від елітних виробників, таких як Louis Vuitton або Christian Dior.

Чому багато хто виступає проти секонд-хенду?

Через те, що стокові магазини з речами з Європи і США, стали масовим явищем багато людей з великою пересторогою ставляться до речей які в них продаються, а деякі відверто гребують «носити обноски». В принципі їх позицію зрозуміти можна, деякі магазини дійсно реалізують одяг не найкращої якості і виду і саме вони створюють несприятливе репутацію всім компаніям працюючим в даному напрямку. Але не варто всіх рівняти під одну гребінку, адже як ми вже з'ясовуємо не вся одяг йде в стік була у вжитку, більш того середовищ великого розмаїття товарів можна зустріти справжні скарби і елітних бутіків Європи. Саме реалізацією якісної брендового одягу та займається наш інтернет-магазин. У нас ви зможете знайти прекрасні речі, які безсумнівно прикрасять ваш гардероб.

Читать полностью

Товарів не знайдено...